• Цената е намалена.
  • Свеж
174056-2 CONN PLUG HSNG 2POS ЦРНА TYCO куќишта ТЕ куќишта AMP куќишта конектори терминали нови и оригинални делови

174056-2 CONN PLUG HSNG 2POS ЦРНА TYCO куќишта ТЕ куќишта AMP куќишта конектори терминали нови и оригинални делови

 
DEN 12000.00

Стока
Во продавницата


Дел NO : 174056-2
Бренд : Tyco Електроника (AMP) /TE
MOQ : 500 PCS


Карактеристики на производот

Бренд Име:
GRTMC
Број На Модел На:
174056-2

Поврзани производи