• Цената е намалена.
  • Свеж
50Sets/Многу Нови Пристигнување Накит Наоѓање!Сребро Позлатен Hummer Затворач и Куки Конектор за Кожа(Должина 7.5 cm,Дупка 0.4 см)

50Sets/Многу Нови Пристигнување Накит Наоѓање!Сребро Позлатен Hummer Затворач и Куки Конектор за Кожа(Должина 7.5 cm,Дупка 0.4

 
DEN 892.32
DEN 812.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Должина:
7.5cm
Метали Тип:
Бакар
Објектот Тежина:
10g
Производ Карактеристики:
DIY
Број На Модел На:
C0001
големина на дупка:
4mm
боја:
како се покаже во слика
is_customized:
Yes

Поврзани производи