• Цената е намалена.
  • Свеж
1 1/2 Doble-слој Утро Слава Fountian Млазницата / Спреј Обрасци

1 1/2 Doble-слој Утро Слава Fountian Млазницата / Спреј Обрасци

 
DEN 864.00

Стока
Во продавницата


Конекција Големина : G1 1/2"
Оперативен Притисок : 6-10 (kpa)
Вода, Џет-Јачина на звук : 4 (m⊃3;/h)
Авион на Висина : 0.14 (м)
Џет Облик : 1.0
Двоен слој Утро Слава Фонтана Млазницата
Оваа млазницата има два слоја, така облик е многу убаво кога
водата излегува на млазницата кој изгледа како два цвет цвет.


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
LZ8011DN40

Поврзани производи