• Цената е намалена.
  • Свеж
Нерѓосувачки Челик Kimberwick Малку Коњ Опрема 14.5 cm Отворот

Нерѓосувачки Челик Kimberwick Малку Коњ Опрема 14.5 cm Отворот

 
DEN 1084.80

Стока
Во продавницата


Нерѓосувачки челик kimberwicke малку
Затворената порта на устата , дупчиња на образите со куки и спречување на синџирот
Устата големина : 14.5 cm , 13.5 cm
Устата дебелина : 15mm
Ние може да се направи на сите видови на Битови, stirrups, поттици за вас, ве молиме љубезно дозволете ми да знам вашите специфични побарувачка;
Најниска цена, ние сме професионални производителот со нашата сопствена фабрика, ние може да им понуди најниски цени и најдобар квалитет на производи


Карактеристики на производот

боја:
14.5 cm отворот, 13.5 cm отворот
is_customized:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Место на Потекло:
Fujian Кина ( Копно )

Поврзани производи