• Цената е намалена.
  • Свеж
1 Фан-Фонтана Во Облик На Млазницата

1 Фан-Фонтана Во Облик На Млазницата

 
DEN 6240.00

Стока
Во продавницата


Конекција Големина : G1"
Оперативен Притисок : 30-80 (kpa)
Вода, Џет-Јачина на звук : 6-22 (m⊃3;/h)
Авион на Висина : 0.3-0.8 (м)
Џет Облик : 0.6-1.2
Фан-Фонтана во облик на Млазницата
Оваа млазницата може да се користи во затворен и отворен е фонтани.
Ако нема правец потоа своите перформанси ќе биде најдобро.
Стандардот на спреј област и агли може да се регулира преку
на прилагодување на вентил и топка во облик на конекторот.


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
LZ8022DN25

Поврзани производи