• Цената е намалена.
  • Свеж
1 1/2 Печурка ( Хемисфера ) Фонтана Млазницата / Трговија На Големо Гарантира

1 1/2 Печурка ( Хемисфера ) Фонтана Млазницата / Трговија На Големо Гарантира

 
DEN 480.00

Стока
Во продавницата


Конекција Големина : G1 1/2"
Оперативен Притисок : 6-10 (kpa)
Вода, Џет-Јачина на звук : 3.0 (m⊃3;/h)
Авион на Висина : 0.40 (м)
Џет Облик : 1.0
Печурки Фонтана Млазницата
Оваа хемисфера тип фонтана млазницата има карактеристики на мали
потрошувачката на вода и малку бучава со униформа вода филм, па тоа е, исто така,
наречен печурки фонтана млазницата. Кога нема правец на перформанси
ќе биде најдобро. Оваа туш млазницата треба да биде инсталиран со вентил за да ја прилагодите
водата на принос и на врвот на блокови. Оваа млазницата е погодна за фонтана во различни
прилики.


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
LZ8007DN40

Поврзани производи