• Цената е намалена.
  • Свеж
Новиот Дизајн Гроздобер Злато Синџир Претерани Кристал Ѓердан Луксузни Ѓердан Изјава Ѓердани за Фустан

Новиот Дизајн Гроздобер Злато Синџир Претерани Кристал Ѓердан Луксузни Ѓердан Изјава Ѓердани за Фустан

 
DEN 368.64
DEN 302.00

Стока
Во продавницата


Новиот Дизајн Гроздобер Злато Синџир Претерани Кристал Ѓердан Луксузни Ѓердан Изјава Ѓердани за Облекување :
1. Материјал : Метал Синџир со Кристално скапоцен камен Pendant,пломба со кристално кристал, со најдобри сјајна, ја прави fashion & класичен Ѓердан Изјава ѓердан, поздравен во светот;
2.Боја : Анти-Злато Обложено со Кристално скапоцен камен Pendant;
3. ОЕМ е добредојден, ние може да се направи во согласност со вашите дизајни;
4. Пакување : 1piece / opp вреќа; 12 компјутери / голема opp вреќа.
Напомена :
Боја може да се разликува малку се должи на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори.
Контакт со НАС на :
1. Вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации ќе бидат ценети. Ние посакуваме да уживате во вашата шопинг во нашата продавница! Треба да имате било какви добри сугестии, ве молиме слободно да ги споделите со нас. Ви благодариме!
2.Негативни повратни информации не може да се решаваат проблемите, Комуникации е мостот на човечкиот ум и целиот свет е секогаш убава под мазна комуникација, па ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас ако производи имаат проблем. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот, додека да се чувствувате задоволни.
3. Ние сме, исто така, регрутирање производи дистрибутер од светот, Ние ќе ви понуди разумна цена и ве молам, ве молиме контактирајте со нас ако сте заинтересирани во нашите производи. Мали Мало или големо веледрогерија се сите добредојдени.
4.Можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно ! Ние може да се комбинираат превозот цена за вас !
Политика На Враќање :
1. Неисправни предмети може да се разменува во рок од 7 дена. Превозот предмети назад кон нас е на купувачот на свој трошок. Размена не вклучуваат лични штета.
2. Наплата предмети мора да дојде со сите додатоци во оригинални пакувања.
3. Ако замени не се достапни, наплата ќе биде издадено во форма на оригиналниот метод на плаќање.
Плаќање :
Зачувам преку Alibaba е добредојден, тоа е безбедно и погодност за двајцата нас.
Испорака : 1. Бесплатен Превозот Преку Пост Воздух Mail ако Цел помалку од US$ 200 2. Бесплатен Превозот Преку DHL / ФЕДЕКС / UPS / ТНТ Експрес ако Цел повеќе од US$ 20 0


Карактеристики на производот

Метална боја:
Античкиот Злато Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Бренд Име:
everfashion
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
HS10-3496
Материјал:
Метален Синџир со Кристално скапоцен камен Pendant
боја:
Анти-Злато Позлата со Кристално скапоцен камен Pendant
is_customized:
Yes
Должина:
18' Metal Chain

Поврзани производи