• Цената е намалена.
  • Свеж
Сива керамика и стакло мода мушка ѓердан

Сива керамика и стакло мода мушка ѓердан

 
DEN 180.00

Стока
Во продавницата


Сива керамика и стакло мушка ѓердан
Секое парче е прегледуваат пред пакување. Доведе & nickle слободни.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Никој
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Монистра
Пол:
Жените
Бренд Име:
Cykopv
Материјал:
Керамички
Синџир Тип:
Никој
Должина:
48+7cm
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
SA8212
Метали Тип:
Rodium позлатен
is_customized:
Yes

Поврзани производи