• Цената е намалена.
  • Свеж
Рачно Насликани Маслото Афион Во Друг Начин-Цветни Платно Ѕид Уметност-Модерна Цвет Ѕид Слики за дневни Соби

Рачно Насликани Маслото Афион Во Друг Начин-Цветни Платно Ѕид Уметност-Модерна Цвет Ѕид Слики за дневни Соби

 
DEN 1727.52
DEN 1555.00

Стока
Во продавницата


Рачно Насликани Маслото Афион Во Друг Начин-Цветни Маслото Ѕид Уметност-Модерна Маслото На Платно Уметност Ѕид Оркестарот
Големина : 24"W × 24"H(60.00 cm×60.00 cm) Опис Тагови : Апстрактни слики Наслов : Афион Во Друг Начин Оригинален Изведувач : Други Уметник Предмет : Флорални Масла Медиум : 100% Рака-насликани Платно Уметност Маслото Информации Модерна платно уметност цветни слики за продажба,100% рака-насликани маслото ѕид оркестарот на платно. Афион Во Друг Начин, Тоа е совршено пресоздава brushstroke од brushstroke од страна на нашиот талентиран уметник. Ние не само што ги репродуцира секој детал на оригиналната слика, туку да го фати својата душа. Модерната флорални платно уметност се одлична идеја за некоја оригинална декорација на вашиот дом. Инспирација за нас е убавината на природата! Нашата единствена модерна платно ѕид уметност ќе оживеат секоја соба и да донесе свежина на тоа. Масла од оваа категорија се исто така одлична идеја за подарок за вашите роднини и пријатели.


Карактеристики на производот

Големина (Инчен):
60x60
боја:
Повеќе
Бренд Име:
amoy уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Афион Во Другите Начин
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
60x60
Тип:
Handpainted

Поврзани производи