• Цената е намалена.
  • Свеж
Модерен Бел Шупливи Акрилик Вода Капка Кристал Табела Светлото во Спалната соба Bedsides Хром База Дневна Соба Биро светла

Модерен Бел Шупливи Акрилик Вода Капка Кристал Табела Светлото во Спалната соба Bedsides Хром База Дневна Соба Биро светла

 
DEN 7680.00

Стока
Во продавницата


Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : Кристал табела светилка Димензии : Дијаметар од 25 см/9.84" , Висина 52 см/20.5 " Светлосен Извор : E27 40 W*1(Цената не вклучува светилки) Напон : 110-240 V Материјал : Акрил, кристал, хром Пакет се вклучени : 1* табела Светилка
***Пратката****
Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.
Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 - 21 работни дена.
Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.
Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.
****Политика на враќање****
Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.
Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.
Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.
Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.
Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.
Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.
Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.
Откако ќе добиеме враќа објект,
ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за опис
и им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.
****Услуга на клиентите****
Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.
Ние одговор на сите e-mail во навремено.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Биро Светилки
Сенка Тип:
Shadeless
Карактеристики:
Шупливи Надвор
Тело Материјал:
Хром,Кристал,ПВЦ
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Гаранција:
1 година
Заврши:
Полиран Хром
сертификација:
CCC
Е dimmable:
No
Стил:
Современа
База Тип:
E27
Напон:
90-260V
Материјал:
acryl
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
ЛЛ-854

Поврзани производи