• Цената е намалена.
  • Свеж
Племенски Волкот Изјава Pendant Ѓердан,Двојки Накит,рачно изработени Љубов Срцето Colares,Corrente де Prata рака намали монета Ѓердан

Племенски Волкот Изјава Pendant Ѓердан,Двојки Накит,рачно изработени Љубов Срцето Colares,Corrente де Prata рака намали монета

 
DEN 485.28
DEN 388.00

Стока
Во продавницата


Племенски Волкот Изјава Pendant Ѓердан,Двојки Накит,рачно изработени Љубов Срцето Colares,Corrente де Prata рака намали монета Ѓердан
Предмет тип : Pendant ѓердани
Материјал : Цинк легура
боја : Сребрена
Пол : Жени/Мажи Ѓердани/Pendant Ѓердан/Почетната Буква Шарм Ѓердан
Стил : Трендовски Ѓердани/Pendant Ѓердан/Почетната Буква Шарм Ѓердан
Состојба : 100% Сосема Нов


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
за 30мм
Број На Модел На:
NEK002
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
senfai
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Ѓердани Приврзоци
Стил:
Тренди/Класичен/Romatic/Повик
Функција:
Најдобар Подарок за Забава,Пријатели,Браќа,Двојки,Љубовници,Браќа и повеќе
превозот:
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух истите да се Изречни или E-пакет
MOQ:
1 пар
LEADTIME:
5-7days
Наслов:
Двојки/Љубители Pendant Ѓердан,Мода Ѓердани за Жените 2014
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
41+5cm

Поврзани производи