• Цената е намалена.
  • Свеж
Еко-пријателски PEVA Hello Kitty Туш Завеси Водоотпорен Мувла Доказ Бања Завеса Со Туш Куки Бања Екрани 180*180cm

Еко-пријателски PEVA Hello Kitty Туш Завеси Водоотпорен Мувла Доказ Бања Завеса Со Туш Куки Бања Екрани 180*180cm

 
DEN 1670.40

Стока
Во продавницата


Точка Име : Hello Kitty Бања Туш Завеса
Материјал : PEVA
Големина : 180 x 180cm
Вклучени : 12pcs бела пластика куките
Пакет : 1pc x туш завеса


Карактеристики на производот

Материјал:
PEVA
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
ЏЕ XUAN Дома Центар
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
Други
Шема:
Цртан филм
боја:
Сина
Лист Големина:
Висока, Широк

Поврзани производи