• Цената е намалена.
  • Свеж
4pc Страна се Насликани Маслото Неверојатни Callas-Модерна Цвет Платно Ѕид Уметност-Цветни Платно Ѕид Слики за дневни Соби

4pc Страна се Насликани Маслото Неверојатни Callas-Модерна Цвет Платно Ѕид Уметност-Цветни Платно Ѕид Слики за дневни Соби

 
DEN 1871.52
DEN 1684.00

Стока
Во продавницата


Рачно Насликани Маслото Неверојатни Callas-Модерна Маслото На Платно Уметност Ѕид Оркестарот-Цветни Маслото Ѕид Уметност
Неверојатни Callas со одличен уметник, Тоа е совршен 100% Рака-насликани маслото на платно. Многу нежна и суптилна цвет слики да се создаде уникатен и шармантна атмосфера. Цветни модерна платно ѕид уметност сет исто така изненади со својата разновидност на бои, па оттука тие се совршен за сите видови на внатрешни работи. Нашите цветни ѕид уметност ќе ги красат ѕидовите од вашиот дом, на одреден начин и да даде вашата внатрешни работи во единствена атмосфера.
Големина : 52"W × 32"H(130.00 cm×80.00 cm) Детална : 16x24x1pc,12x28x2pcs,12x24x1pc
Опис Тагови : Лилјани & Callas Наслов : Неверојатни Callas Оригинален Изведувач : Други Уметник Предмет : 4 - парче Флорални Платно Ѕид Уметност Медиум : 100% Рака-насликани Платно Уметност Маслото Информации 4 парче модерна платно уметност поставите цвет слика за продажба, Тоа е 100% рака-насликани маслото ѕид оркестарот на платно. Неверојатни Callas, Тоа е совршено пресоздава brushstroke од brushstroke од страна на нашиот талентиран уметник. Ние не само што ги репродуцира секој детал на оригиналната слика,туку да го фати својата душа. Цветни платно уметност множества се одлична идеја за некоја оригинална декорација на вашиот дом. Инспирација за нас е убавината на природата! Нашиот уникатен цвеќиња платно ѕид уметност ќе оживеат секоја соба и да донесе свежина на тоа. Масла од оваа категорија се исто така одлична идеја за подарок за вашите роднини и пријатели. Бесплатен Превозот информации


Карактеристики на производот

Големина (Инчен):
52x32
боја:
Формулиран
Бренд Име:
amoy уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Неверојатни Callas
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликање Големина:
52*32

Поврзани производи