• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен превозот 250 компјутери 12 Инчен 300ММ X 5MM Бела(Млеко) Кабел Жица Поштенски Врски Само за Заклучување Најлон Кабел Вратоврска

Бесплатен превозот 250 компјутери 12 Инчен 300ММ X 5MM Бела(Млеко) Кабел Жица Поштенски Врски Само за Заклучување Најлон Кабел

 
DEN 567.36
DEN 539.00

Стока
Во продавницата


Име : Најлон Кабел Вратоврска
Количина : 250 компјутери многу
Боја : Бела
Големина : 5 x 300 mm
Карактеристики :
1. Тоа е направен од најдобрите богородица Најлон 66 .
2. Свиткана совет , прстот совет , ниска провира сила , нема shap рабови се обезбеди непречено zip во , најлесен предавање и инсталација . Употреба : Широко се користат во домаќинството , градежната индустрија , електронски индустриски , кабел и жица собранието , пакување и испорака , активности на отворено .
Производ слики :
На други бои :


Карактеристики на производот

is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Тип:
Авто-Заклучување

Поврзани производи