• Цената е намалена.
  • Свеж
65L Тактички Туристички Ранец Отворено Кампување Пешачење Торба за Mountaineers Дожд Покрие Метална Рамка

65L Тактички Туристички Ранец Отворено Кампување Пешачење Торба за Mountaineers Дожд Покрие Метална Рамка

 
DEN 3391.20
DEN 2544.00

Стока
Во продавницата


започнете Цена : $52.02 Цена : $50.00 Цена : $23.68 Цена : $13.59 Цена : $10.49 Цена : $17.51
крајот
65 L Тактички Туристички Ранец Отворено Кампување Пешачење Торба за Mountaineers Дожд Покрие Метална Рамка
Карактеристики :
H2 65 L Борба Rucksack Кампување Ранец, Торба со Дожд Маска
Направени од страна на оксфорд ткаенина материјал
Со внатрешни алуминиумска рамка за поддршка на сите ранец
Главната преграда патент пристап преку дното со внатрешна drawstring divider
Еластична отворање најлон покрие за да се заштити ранец од дожд и калта и може да биде прикриен во флип врвот оддел
Тока за лесно relesing и unfastening
Доаѓаат со удобно meshpadding во задниот дел за добра грбот и половината заштита
Совршен за активности на отворено
Спецификации :
Материјал : оксфорд ткаенина
Голем Капацитет : 65 L(со дожд капак)
Главната Големина : 75см(H)*38cm(W)*20cm(L),Max Hight : 90cm
Страна торба големина : 25cm(H)*5cm(W)*15cm(L)
Пред торба големина : 20cm(H)*5cm(W)*28cm(L)
Половината рака : прилагодлив одговара најмногу
9 Боја за да изберете : Џунглата Дигитални,КП Маскирна,ACU Маскирна,ВО Маскирна,Џунглата Маскирна,Црно,Кал Боја,Зелена,Пустината Дигитални
Тежина : 1.8 kg
Вистински објект боја можеби малку поинаква од сликата се прикажани поради осветлување кога сликата е снимен и на набљудувачите.
Пакет Содржина :
1 x 65 L Туристички Ранец Пешачење Кампување


Карактеристики на производот

Капацитет:
50 - 70L
Пол:
Унисекс
Ранци Тип:
Softback
Дожд Маска:
Yes
Бренд Име:
BACKTOUR
Функција:
Отворено За Кампување Пешачење Торба
Број На Модел На:
C2516
Материјал:
Оксфорд ткаенина
Ранец Употреба:
Професионални Качување
is_customized:
Yes

Поврзани производи