• Цената е намалена.
  • Свеж
1x 6in1 Кунг фу Кафе Чај Наместите-500ml Стакло Цвет Чај Тенџере со Нерѓосувачки Челик Infuser+4*Двоен Ѕид слој Првенство +Круг На Потоплите

1x 6in1 Кунг фу Кафе Чај Наместите-500ml Стакло Цвет Чај Тенџере со Нерѓосувачки Челик Infuser+4*Двоен Ѕид слој Првенство +Круг

 
DEN 1487.52
DEN 1279.00

Стока
Во продавницата

ОПРЕДЕЛУВАЊЕ Чај Set-16.9 fl.мл/500ml Чаша Чај тенџере & Филтер & Капак +4*35ml Чаши+Потоплите А Вклучуваат : ** 1 x 16.9 fl.мл/500ml Топлина-Отпор Стакло Teapot w/Нерѓосувачки челик Филтер & Капак ** 4 х 1.18 fl.оз 35ml рачно изработени Топлинска Изолација Двоен Ѕид Слој чисто Стакло Чаши Чај / Филџани ** 1 x Стакло Тркалезна Форма Teapot Потоплите ** Двоен Ѕид Првенство Внимание : Donot Употреба со Микробранова печка, Шпорет, рерна, итн. 1 PC 16.9 fl.мл/500ml Топлина-Отпор Стакло Teapot w/Нерѓосувачки челик Филтер & Капак Вклучуваат : ** 1 x 16.9 fl.мл/500ml Топлина-Отпор Стакло Teapot w/Нерѓосувачки челик Филтер & Капак ** 1 x Пакет Специфики : ** Тип : Teapot ** Производ компонента : Капак+Внатрешен сад+Телото ** Боја на каросеријата : Јасна ** Тело Материјал : Стакло ** Капакот & Внатрешна сад Материјал : не ' Рѓосувачки челик ** Земја на Производство : Кина ** Модел : Цврсти ** Капацитет : 16.9 fl.мл/500ml ** Технологија : Прирачник дува ** Имајќи температура : Минус 20 степен целзиусови степени-150 степен целзиусови степени ** Вкупна Висина : 4.72 инчен/120mm ** Горниот Дијаметар : 3.15 nch/80mm ** Дното Дијаметар : 3.94 инчен/100mm ** Макс. Дијаметар : 3.94 инчен/100mm 4pcs 1.18 fl.оз 35ml рачно изработени Топлина-Отпор Двоен Ѕид чисто Стакло Чаши Чај / Филџани Вклучуваат : ** 4 x1.18 fl.оз 35ml рачно изработени Топлинска Изолација Двоен Ѕид Слој чисто Стакло Чаши Чај / Филџани ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 1.18 fl.мл/35ml ** Висина : 1.57 инчен/40mm ** Горниот Дијаметар : 2.36 инчен/60mm ** Дното Дијаметар : 1.57 инчен/40mm ** Нето Тежина : 1.16 мл/33g/1pcs ** Внимание : Donot Употреба со Микробранова печка, Шпорет, рерна, итн. Стакло Тркалезна Форма Teapot Потоплите Кина Вклучуваат : ** 1 x Стакло Тркалезна Форма Teapot Потоплите ** Tealight Свеќи не се вклучени ** 1 x Пакет Teapot Потоплите Специфики : ** Материјал : Стакло ** Висина : 2.76 инчен/70mm ** Горниот Дијаметар : 4.92 инчен/125mm ** Дното Дијаметар : 3.54 инчен/90mm ** Нето Тежина : 5.19 мл/147g ** Тежина со Пакет : 6.77 мл/192g ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА 1. Овој објект превозот од Кина. 2. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-2 дена кога целосна уплата и потврди. Ние брод внимателно, безбедно и навремено fashio 3. Ве молиме овозможи 7-20 дена за објектот да пристигнат. Ве молиме имајте во предвид дека времето на испорака може да се разликува, што се должи на локалните испраќање задоцнување или други причини. Ако не сте добиле некоја точка по истекот од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас 4. Ве молиме контактирајте со нас на кој било побарување во врска со превозот 5. Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност 6. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. СЕ ВРАЌА & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА 1. Доколку ставката што сте ја примиле е неисправна на било кој начин, ние ќе размена, ако е можно или 100% пари гаранција за враќање 2. Замена или рефундирање ќе се направи по приемот врати објектот. Во секој случаи, купувачите плаќаат за превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или рефундирање, продавачот се плати за resending такса. 3. Ве молиме проверете опис и сите слики на вистинската точка јас се предвидени за да се утврди состојбата за вас. Јас се обидувам да се покаже и да се опише секој објект искрено и точно да се најдобри од мојата способност. Се враќа и наплата ќе се прифаќаат САМО ако објектот е грубо погрешно. Такси превозот обвинети се неповратните. Купувачот е одговорен за сите врати такси превозот. КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС Кога имате било какви прашања во текот на трансакцијата, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација, а ние ќе се направат напори да им помогне да се справат со своите проблеми.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
VOMOSSY
Број на Корисници:
4
Материјал:
Стакло и Метал ( Нерѓосувачки Челик )
Технологија:
Прирачник дува ( рачно изработени )
имајќи температура:
-20℃-150℃
Вклучени Teapot:
1x 13.5 fl.мл/400ml Стакло Teapot w/Нерѓосувачки челик Infuser Филтер & Капак
Вклучени Чаша Чај / Филџани:
4 х 1.18 fl.оз 35ml рачно изработени Двоен Ѕид Филџани
Вклучени Чај Тенџере Потоплите :
1x Стакло Тркалезна Форма Teapot Потоплите
Број на Корисник:
4
Стакло Тип:
borosilicate стакло
Карактеристики:
Топлина Отпорни На Стакло
Ве молиме имајте во предвид:
Ве молиме НЕ го мијат со машина за миење садови.
внимание:
Donot Употреба со Микробранова Печка печка итн.

Поврзани производи