• Цената е намалена.
  • Свеж
инверторот 500w 48v инверторот за дома 48v синусен облик инвертер

инверторот 500w 48v инверторот за дома 48v синусен облик инвертер

 
DEN 1728.00
DEN 1555.00

Стока
Во продавницата


Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Времето за испорака е прибл.3
Нисконапонски Исклучување
40+/V -0.
Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот Wholesales Alibaba адреса ве молиме да ја потврдува вашата адреса за Alibaba пред да конкурираат.
EMS изразат испорака обично трае 3-7 работни дена во зависност од земјата доставени до. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.


Карактеристики на производот

Излез Тип На:
Еден
is_customized:
Yes
Тип:
DC/AC Инвертори
Големина:
105*95*55mm
Влезен Напон:
48V
Излезна Струја:
2.2 А
Излезниот Напон:
100v/110v/120v/220v/230v/240v
Фрекфенција:
DC/AC Инвертори
Тежина:
1.3Kg
Број На Модел На:
TEM-500W
Излезна Моќност:
0-500W

Поврзани производи