• Цената е намалена.
  • Свеж
Нови Жолти LED Аркадна DIY Делови Комплет USB Енкодер + Џојстик + 10 x LED осветлен Притисни Копче за Мини Табела Топ Аркада Игра Машина

Нови Жолти LED Аркадна DIY Делови Комплет USB Енкодер + Џојстик + 10 x LED осветлен Притисни Копче за Мини Табела Топ Аркада

 
DEN 1823.52

Стока
Во продавницата

Секој Енкодер има свој USB Кабел за податоци,Така што не ќе имате било какви ефективни за друг играч.Нови Жолти LED Аркадна DIY Делови Комплет USB Енкодер + Џојстик + 10х LED осветлен Притисни Копче за Аркадна MAME Слободни & Брза Испорака
Ние можеме да снабдување 5 различни бои за џојстик и да се притисни на копчето. *****Контакт со Нас на : ***** Ако имате било какви прашања,е-мејл мене секое време! *****Политика на враќање : ***** * * Во случај дека враќањето е барање, сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинално пакување, вклучувајќи и прирачници, гаранција форми, итн. Секој Играч на проектот ќе вклучувајќи 1 x Нула Одложување USB Енкодер,10 x 30ММ LED Осветлен Копчиња за Борба Копче,1 х 8 начин Професионална Борба Stick & сите жици е потребно.Или можете да ги изберете боите кои ние сме подготвени како на сликата покажува до вас.
*** Предмети ќе биде предаден во рок од 1 работен ден од денот на уплатата примена.Нема потреба да ги додадете овие делови.Тоа е 100% Нула Одлагање! Можете да ги користите за да DIY свој аркадна машини.Па нема потреба за да додадете адаптер за снабдување на енергија за LED Копчиња. Ако не примите објект по 40 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Енкодерот може да обезбеди 5 V моќ за LED Копчиња. Превозот и ракувањето со такси не се враќа.
*** Предмети се испраќаат користејќи Воздухопловната, која се постигне повеќето земји во рок од 10 до 25 работни дена.00 на превозот етикета и ако купите повеќе од 1 колекции ве молиме дозволете ни да знам колку вредност треба да пишуваме.Ако ви треба да ја смените бојата.
На светот ќе се испраќаат користејќи Воздухопловната форма Кина Пост Воздух или Сингапур Пост со следење на број.
Во САД Објектот испратени од Кина Пост ЕМС Меѓународни e-Пакет, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 7 до 20 работни дена за САД,Австралија и Обединетото Кралство .
*** Item цена, Превозот и ракувањето се не може да се преговара.Само да ни оставите порака.Само да ни Оставите порака кога ќе се направи купување.
Оваа листа е за 1 Играч MAME DIY Проект.Ние ќе брод Жолта Комплет за оваа листа. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Податоците за LED Копчето е како подолу : [3] Нула Одложување LED USB Енкодер енкодерот може да работи совршено и на Windows систем без никакви драјвери. Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
*** Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 25 работни дена.Ако ние не добиете порака пред ние брод на стоки надвор.И ние може да accpet Меша бојата за сите делови. Земја
Време на испорака Работни дена 5-10 11-15 16-20 21-25 26-45 >50 Календарски дена 5-12 13-19 20-28 29-35 36-50 >55 сад го Оценувате на пристигнување 9% 50% 35% 5% 1% Испраќање или враќање Канада, Австралија Стапка на пристигнување 4% 45% 43% 6% 2% Испраќање или рефундирање на Обединетото Кралство го Оценувате на пристигнување 7% 46% 44% 2% 1% Испраќање или рефундирање на Европа (се Исклучат велика БРИТАНИЈА) Стапка на пристигнување 2% 38% 45% 11% 4% Испраќање или рефундирање на Другите Стапка на пристигнување 3% 30% 48% 16% 3 Испраќање или враќање
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.8 MM Терминал) 1 x 5 Pin 8-Начин Џојстик 10 x 30ММ LED Осветлен Push Копчето 1 x Инсталирате Опис На контролорот и жица на овој проект се надгради, ве молиме погледнете на следната слика, ви благодариме! *****Испорака : *****
*** Ние Брод на Светот. Поврзете Опис : Производот ги покажува : Она што е во Пакет? 1 x Нула Одложување LED USB Енкодер одбор 1 x USB Кабелот 1 x 5pin Кабел за Џојстик 10 x 3 Pin Жица кабли за LED Копчиња (2.


Карактеристики на производот

Возраст:
>8 Години
Број На Модел На:
Аркадна Игра LED DIY Push Копчето Колекции
Бренд Име:
Reyann
Тип:
Аркадна Игра,MAME,Малина ПИ Retropie Проектот
боја:
Жолта
is_customized:
Yes
Количина:
10pcs
Големина:
30mm

Поврзани производи