• Цената е намалена.
  • Свеж
1x Кунг фу Кафе Чај Тенџере Set - Стакло Двојно Уво се Справува Teapot +Цедилка+ Стомна / Chahai +6 Срцето Двоен Ѕид Чаши + Лента

1x Кунг фу Кафе Чај Тенџере Set - Стакло Двојно Уво се Справува Teapot +Цедилка+ Стомна / Chahai +6 Срцето Двоен Ѕид Чаши + Лента

 
DEN 2286.24
DEN 1966.00

Стока
Во продавницата

КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС Кога имате било какви прашања во текот на трансакцијата, ве молиме да бидат слободни да контакт.56 инчен/65mm ** Дното Дијаметар : 2.35 инчен/85mm ** Нето Тежина : 3.57 инчен/40mm Чај Стојат Носителот Мерка Прибл :
Висина : 2.31 мл/37g/1pcs Кина Рамен Лента / Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Маса Вклучуваат : ** 1 x Рамен Лента / Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : направен од бамбус ** Longth : 13inch/330mm ** Ширина : 8.56 инчен/65mm Внатрешна Сад : ** Висина : 4.97 инчен/50mm ** Дното Дијаметар : 2.17 инчен/55мм ** Дното Дијаметар : 1. Овој објект превозот од Кина.56 инчен / 65mm
Дното Дијаметар : 2. Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Ако не сте добиле некоја точка по истекот од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас 4. Ние брод внимателно, безбедно и навремено fashio 3. Доколку ставката што сте ја примиле е неисправна на било кој начин, ние ќе размена, ако е можно или 100% пари гаранција за враќање 2.97 инчен/50mm ** Дното Дијаметар : 1. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-2 дена кога целосна уплата и потврди. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација, а ние ќе се направат напори да им помогне да се справат со своите проблеми.88 мл/110g ** Тежина со Пакет : 5. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. Во секој случаи, купувачите плаќаат за превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или рефундирање, продавачот се плати за resending такса.18 инчен/30мм ** Нето Тежина : 11.08 мл/144g ** Чај Прилагодете ја Основната Плоча не е Вклучена.оз 40ml Срце облик на Топлина-Отпор Двоен Ѕид чисто Стакло Чаши Чај/Филџани ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 1.оз 150ml Двојно се Справи со Ушите Топлина-Отпор Стакло Teapot со infuser со Капак Вклучуваат : ** 1 x 5.оз 150ml ** Нето Тежина : 7.ОПРЕДЕЛУВАЊЕ Gongfu Чај го Поставите на Топлина-Отпор Стакло Teapot+Инка+ Двоен Ѕид Chahai+6*Чаши+Фах Вклучуваат : ** 1 x 5.оз 200ml Топлина-Отпор Јасно Двоен Ѕид Чаша Чај Стомна / Gongdao Teacup ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 6.38 инчен/35mm ** Нето Тежина : 1.оз 200ml Топлина-Отпор Јасно Двоен Ѕид Чаша Чај Стомна / Gongdao Teacup ** 6 x 1. Јас се обидувам да се покаже и да се опише секој објект искрено и точно да се најдобри од мојата способност.мл/40ml ** Висина : 1.66 инчен/220mm ** Висина : 1.94 мл/225g ** Тежина со Пакет : 8. СЕ ВРАЌА & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА 1. Овие трошоци се на купувачот одговорност 6. Такси превозот обвинети се неповратните.5 мл/241g Тенџере Капак : ** Висина : 0.оз 150ml Двојно Страна се Справи со Топлина-Отпор Стакло Teapot со infuser со Капак ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 5.54 инчен/90mm ** Горниот Дијаметар : 2.оз 200ml Топлина-Отпор Јасно Двоен Ѕид Чаша Чај Стомна Gongdao Чај Првенство Вклучуваат : ** 1 x 6.57 инчен/40mm ** Горниот Дијаметар : 1. Замена или рефундирање ќе се направи по приемот врати објектот. Ве молиме контактирајте со нас на кој било побарување во врска со превозот 5.56 инчен/65mm Нето Тежина : 2.оз 40ml Срцето Топлина-Отпор Двоен Ѕид Јасно Чаша Вода Чај Пехари и Чаши Сет Вклучуваат : ** 6 x 1.36 инчен/60mm ** Дното Дијаметар : 3. Се враќа и наплата ќе се прифаќаат САМО ако објектот е грубо погрешно. Ве молиме проверете опис и сите слики на вистинската точка јас се предвидени за да се утврди состојбата за вас. Купувачот е одговорен за сите врати такси превозот.оз 40ml Срце облик на Топлина-Отпор Двоен Ѕид чисто Стакло Чаши Чај/Филџани ** 1 x Рамен Лента / Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела 5.56 инчен/65mm Топлина-Отпор Јасно Чаша Чај Инка / Filter / Цедилка со Стојат Носителот Вклучуваат : ** 1 x Јасно Чаша Чај Filter / Цедилка ** 1 x Чаша Чај Носителот ** 1 x Пакет Специфики : Чај Филтер Мерка Прибл :
Висина : 1.оз 200ml ** Висина : 3. Ве молиме имајте во предвид дека времето на испорака може да се разликува, што се должи на локалните испраќање задоцнување или други причини.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
VOMOSSY
Материјал:
Стакло
Број на Корисници:
6
Имајќи температура :
-20℃-150℃
Вклучени Teapot:
1 x 5.07 fl.оз 150ml Двојно се Справи со Ушите Teapot со infuser & Капак
Вклучени Чаша Чај / Филџани:
6 x 1.35 fl.оз 40ml Срце Облик Јасно Двоен Ѕид Стакло Teacups
Вклучени Чај Стомна (Chahai) :
1 x 6.76 fl.оз 200ml Двоен Ѕид Чаша Чај Стомна / Gongdao Teacup
Вклучени Чај Филтер:
1 x Чаша Чај Инка / Filter / Цедилка со Стојат Носителот
Вклучени Чај Лента:
1 x Рамен Лента / Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела
Стакло Тип:
borosilicate стакло
Карактеристики:
Топлина Отпорни На Стакло
внимание:
Donot Употреба со Микробранова Печка печка итн.
Ве молиме имајте во предвид:
Ве молиме НЕ го мијат со машина за миење садови.

Поврзани производи