• Цената е намалена.
  • Свеж
1Pcs Предниот браник магла светло за магла светилка со сијалица Лево=Десната Страна За Chrysler PT Cruiser 2006-2009

1Pcs Предниот браник магла светло за магла светилка со сијалица Лево=Десната Страна За Chrysler PT Cruiser 2006-2009

 
DEN 1727.52
DEN 1589.00

Стока
Во продавницата


1 Pcs Предниот браник магла светло за магла светилка со сијалица Лево=Десната Страна За Chrysler PT Cruiser 2006-2009
Способен ДА : 05-10 Chrysler 300(Од 3,5 L)Со Туринг Модел 06-09 Chrysler PT Cruiser 05-08 Dodge Магнум 07-11 Џип Wrangeler Chrysler Sebring Тоа е нов производ,ОЕМ за вашиот автомобил. W о сијалица Пакување : 1pcs
Пред да нарачате, ве молиме љубезно ве молиме да го проверите делови број и автомобил модел внимателно.
Начин На Плаќање :
Ќе имаат 24 часа да ги уплатата за вашата нарачка.
Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро.
Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности.
Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме.
Превозот Информации :
Ние ги испратите Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail или epacket стандардно. Вие не треба да ја полните пакување, цена, тоа е бесплатен превозот.
Ако имате било какви други превозот барање, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе колекција изразат почит такса како реалност.
Ние правиме статистика, стоки пристигна во земјата на дестинација / регион грубо како што е прикажано подолу :
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
20%
30%
45%
4.5%
0.5%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
20%
50%
20%
9.5%
0.5%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
20%
45%
23%
2%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
12%
30%
40%
13%
5%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
5%
25%
30%
30%
10%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
10%
25%
40%
23%
2%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
30%
40%
15%
5%
Наплата
Други земји
Го оценувате (точка пристигна)
2-6 недели, доколку се повеќе од 6 недели ќе се наплата.
Се враќа Политика : Сите продажни дојде со нас 30 дена гаранција. Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета. Ние го задржуваме правото да не наплата S&H кога објектот е објавено. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас. Ве молиме бидете советувани дека пораката ќе се одговори од страна на нашите услуги на клиентите службеници во 10 : 00 - 18 : 00 часот (со Исклучок на Викенди и државни Празници) Контактирајте со нас за тоа : Ние сме авто делови од телото производителот и на големо, Ние може да обезбеди добар квалитет на стоки со најдобрите цени за вас! Имаме многу акции и може да превозот на стока за што во еден ден откако сте платиле. Доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!!! Ние секогаш се остави позитивни повратни информации!!!


Карактеристики на производот

Бренд Име:
sl
Chrysler Модел:
pt cruiser
PT Cruiser-Година:
2006,2007,2008,2009
Објектот Дијаметар:
2inch
За Возило Брендови/Модел:
Chrysler
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Специјални Функции:
пред магла светилка
Материјал Тип:
ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
SL1556-3
Објектот Тежина:
0.2kg
Автомобил модел:
За Chrysler PT Cruiser 2006-2009

Поврзани производи