• Цената е намалена.
  • Свеж
48g/38g 10pcs Доведе Jigs Метал Убодни jigging намамат море риболов намамат убодни куки помогне кука

48g/38g 10pcs Доведе Jigs Метал Убодни jigging намамат море риболов намамат убодни куки помогне кука

 
DEN 1339.20
DEN 1178.00

Стока
Во продавницата


10pcs*48g/38g Доведе Риба/метал убодни Бесплатен превозот
Мешани бои
48g само зелени и сребро во парк сега
Големина : 48g/9cm( големината на телото)
Количина : 10pcs
3 D очи
НЕ риболов кука
Постои жица оди throough телото
Со мало пакет
Детали види фотографии


Карактеристики на производот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
категорија:
Лажни Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
48g
Бренд Име:
Upperowens
метал намамат:
Добар квалитет

Поврзани производи