• Цената е намалена.
  • Свеж
10sets - АП Авто реле носителот 5pin 40A автомобил реле Блок Фиксна стапка 12V 24V

10sets - АП Авто реле носителот 5pin 40A автомобил реле Блок Фиксна стапка 12V 24V

 
DEN 384.00

Стока
Во продавницата


$10/10sets
1set=1pcs реле носителот +5pcs бакар терминали


Карактеристики на производот

Материјал Тип:
PA66 БАКАР
Објектот Висина:
25cm
Година:
2014
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ROHS
Бренд Име:
AP
Објектот Тежина:
10g
Објектот Ширина:
28cm
Објектот Должина:
30cm
Специјални Функции:
реле
Име На Модел:
439
Тип На Објект:
Прекинувачи

Поврзани производи