• Цената е намалена.
  • Свеж
16.2 mm OD Навој 8мм Воздух Пневматски Гас Црево Бодликава Монтирање Цевки

16.2 mm OD Навој 8мм Воздух Пневматски Гас Црево Бодликава Монтирање Цевки

 
DEN 202.56

Стока
Во продавницата

Име на производ Воздух Црева Barb Фитинг Машки Навој Дијаметар 16.2 mm / 41/64"(0.638") се Вклопуваат Цевка 8mm / 5/16"(0.315") Вкупниот обем 17 x 17 x 33mm / 0.67" x 0.67" x 1.3"(L*W*H) Боја Месинг Тон Материјал Месинг


Карактеристики на производот

Тип:
Капа
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Глава Кодот:
Хексагонални
врска:
Машки

Поврзани производи