• Цената е намалена.
  • Свеж
50Pcs Антички Сребрен Месечината Шарм Pendant Накит Наоди

50Pcs Антички Сребрен Месечината Шарм Pendant Накит Наоди

 
DEN 148.80
DEN 142.00

Стока
Во продавницата


Име На Производ : Антички Сребрен Месечината Шарм
Материјал : Алуминиумски
Големина : 16*19 ММ
Пакување : 50 Компјутери
Место на Потекло : Кина(Копно )
Како да се Цел
Ве молиме да го Користите шопинг количка да се направи цел повеќе од еден објект.
1) Ние обично го прифатат плаќање преку
2) ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно, пред да се изврши плаќање.
3) на парите е сигурен во Aliexpress сметка, ве Молиме бидете потврда на aliexpress и ослободување на пари по стоки се добиени.
за продажба на мало предмети, ние ги користиме кина пост воздух mail на целиот свет , ако ви треба брза испорака, можете да изберете EMS/DHL во превозот опција или да контактирате со нас за да ја прилагодите цена.
1)околу 5-7 работни дена од UPS-от/DHL/Федекс
2)околу 6-10 работни дена од страна на МИНИСТЕРСТВОТО за образование и наука
3)околу 15-50 работни дена од кина пост воздух mail
1). Ве молиме проверете го нашиот производ е информации внимателно пред да направите нарачка, ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате објектот, но купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
2). Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
3) Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање или на друг начин.
1), Ќе зависи од нашите клиенти задоволство да се успее. Ние негува секој клиент. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2) Ако не сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
3) Ако на стоките имаат било каков проблем. Ние ќе работиме со вас да се реши тоа. Ви даде задоволителен одговор. Ве молиме не ни остави неутрални или негативни повратни информации, бидејќи негативни повратни информации не може да се реши нешто ,ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
4) Следна цел, Ние ќе ви ги даде најдобрите цени, попуст и презентирани убави подароци.
Нашата продавница url :
1) Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress Trade Manager или ни e-mail
2) Можеме да одговори на Пораки во рок од 12 часа, во рок од 24 часа за Викендот.
3) Поддршка мешана серија, ако тоа одговара на вашата потреба,ве Молиме контактирајте со нас слободно.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
ALVAANDSALOME
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
c7699
Стил:
Тренди
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден

Поврзани производи