• Цената е намалена.
  • Свеж
2 парчиња Јаглерод Четка Носителот 8мм х 5mm Дупка за Bosch 2-24 Влијание Вежба

2 парчиња Јаглерод Четка Носителот 8мм х 5mm Дупка за Bosch 2-24 Влијание Вежба

 
DEN 268.80

Стока
Во продавницата

Име на производ Јаглерод Четка Носителот Користат за Bosch 2-24 Разпенвам Вежба Одговара за Јаглерод Големина на Четката 8 x 5mm/0.3" x 0.2"(L*W)
Вкупната Големина 20 х 21 x 9mm/ 0.8" x 0.8" x 0.35"(L*W*H) Материјал Метална Боја на Тон Злато


Карактеристики на производот

Тип На Мотор:
dc мотор

Поврзани производи