• Цената е намалена.
  • Свеж
Мал Тип Столарски Машини Алатка Со Прилагодливи Убодни Видов DIY Издржам Видов Металугрија Lig Прошетка Видов Со Екстра Слободни Сечилото

Мал Тип Столарски Машини Алатка Со Прилагодливи Убодни Видов DIY Издржам Видов Металугрија Lig Прошетка Видов Со Екстра Слободни

 
DEN 844.80
DEN 676.00

Стока
Во продавницата


Мал Тип Столарски Машини Алатка Прилагодливи Убодни Видов DIY Издржам Видов Металугрија Lig Прошетка Видов Со Екстра Слободни СечилотоМали Тип
Ова е мал Вид На 195-290 MM Долго 70 MM Ширина (И Имаме Голема Тип Премногу)
1. Машини За Металугрија Модел На Градење На Употреба
2. Со Бесплатна Екстра Ножот За Subsitute
3. Убодни Видов DIY Издржам Видов Металугрија Lig Прошетка Видов
4. Прилагодливи Видов За DIY


Карактеристики на производот

is_customized:
Yes
Материјал:
Челик
DIY Материјали:
Металугрија
Димензии:
290mm
Тежина:
150G
Број На Модел На:
HQSS
Тип:
Понесете Го Видов
Тип:
Убодни Lig Видов Издржам Прошетка Видов
Материјал:
45# Челик
сечилото:
Со Бесплатна Екстра Сечилото
Прилагодување :
прилагодлив
Употреба:
Машини За Металугрија Модел Зграда
Должина На Ножот:
130mm

Поврзани производи