• Цената е намалена.
  • Свеж
Портокал убави Бисери Обетки,Нигерија убава Обетки Деверуша Обетки Свадба Подарок Африка Свадба Накит EN0234

Портокал убави Бисери Обетки,Нигерија убава Обетки Деверуша Обетки Свадба Подарок Африка Свадба Накит EN0234

 
DEN 2340.00
DEN 1404.00

Стока
Во продавницата


Убави Црвени Корални Накит Постави Африкански Монистра Корални Ѓердан Свадба Подарок Деверуша Ѓердан Нигериската Накит Сетови US$ 55.70 /set
Елегантен Дама 10 Редови Црвени Корални Накит Постави Африкански Монистра Корални Ѓердан Свадба Подарок Деверуша Ѓердан Свадба Накит Сетови US$ 84.70 /set
2 Реда Зелена Плоча Тиркизна Накит Поставите Тиркизна Ѓердан Деверуша Тиркизна Хривнија Одмор Партија Ѓердан Нигериската Накит US$ 59.90 /set
Виолетова Нерегуларни Тиркизна Накит Поставите Тиркизна Ѓердан Деверуша Тиркизна Хривнија Одмор Партија Ѓердан Нигериската Накит US$ 71.90 /set
Најнови Дизајн Тиркизна Накит Поставите Тиркизна Ѓердан Деверуша Подарок Црвена Чили Корални Ѓердан Тиркизна Хривнија US$ 68.70 /set
Извонредната 8 Редови Црвениот Кристал Накит Поставите Нигериската Кристал Ѓердан Свадба Подарок Деверуша Ѓердан Свадба Накит Сетови US$ 62.40 /set
Африкански 8 Редови Шампањ Кристал Накит Поставите Нигериската Кристал Ѓердан Свадба Подарок Деверуша Ѓердан Свадба Накит Сетови US$ 63.90 /set
Убава Smart 6 Редови Зелена Кристал Накит Поставите Нигериската Кристал Ѓердан Свадба Подарок Деверуша Ѓердан Свадба Накит Сетови US$ 53.90 /set


Карактеристики на производот

Главниот Камен Боја:
Портокал
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
EN0234
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
ТИРКИЗНА
Накит Тип:
Тиркизна Обетки
боја:
Портокал
Earring Тип:
Дами/Девојки
Материјал:
ТИРКИЗНА
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Злато Позлатен

Поврзани производи