• Цената е намалена.
  • Свеж
Моден 4 Коцки Темно Сина, Шарени Индивидуални Mink Лажни Трепки Продолжетоци Лажни Око Lash 14mm 12mm 10мм 8мм трговија на големо

Моден 4 Коцки Темно Сина, Шарени Индивидуални Mink Лажни Трепки Продолжетоци Лажни Око Lash 14mm 12mm 10мм 8мм трговија на големо

 
DEN 1201.44
DEN 1141.00

Стока
Во продавницата


Handmake 10 Пара Црна Микс Пурпурна Природни Лажни Трепки Шарени Лажни Око Трепките Шминка за Убавина Алатка J49 US$ 9.89 /многу
парчиња / многу
Handmake 10 пара црна, виолетова Crisscross Природни лажни трепки лажни око трепките Комплет Убавина Шминка Алатка J46
САД$ 9.89 /многу
парчиња / многу
Моден Handmake 10 Пара Шминка Природни Безалкохолни Долго Дебели Лажни Трепки Црно Око Трепките M35 Полна Лента Трепките lash око US$ 9.50 /многу
парчиња / многу
Handmake 10 пара Црна Заострените Природни лажни трепки лажни око трепките Комплет Убавина Шминка Алатка J46
САД$ 9.89 /многу
парчиња / многу
Fres Превозот 10 пара Крилести шминка Мека Crisscross кристал симулација лажни трепки лажни око lash 040 Висок квалитет lash око US$ 9.98 /многу
парчиња / многу
Fres Превозот 10 пара Заострените шминка Мека Crisscross кристал симулација лажни трепки лажни око lash 043 Висок квалитет US$ 9.98 /многу
парчиња / многу
Fres Превозот 10 pairsc Дебели шминка Мека Crisscross кристал симулација лажни трепки лажни око lash 050 Висок квалитет lash око US$ 9.98 /многу
парчиња / многу
Fres Превозот 10 pairs Tapered шминка Мека Crisscross кристал симулација лажни трепки лажни око lash 046 Висок квалитет lash око US$ 9.98 /многу
парчиња / многу
КАКО ДА ГО КОРИСТАТ :
Тема : Состојба : Нова
Боја : Сина Должина : app 8mm/10мм/12mm/14mm ,4 големина за да изберете Стил : пред cureled лажни трепки за продолжување на трепките
Пакет содржи : 1 x Заградени Индивидуални Мода Лажни Продолжување на Трепките
КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ :
Лажни Трепки можат да се кастри во ширина или должина за да одговараат на вашите лични преференции
Користете помош на пинцета да се одржи на eyelash и ставете ја на коренот на вашиот физички удари со камшик
Се применуваат сенката за очи или eyeliner да се елиминира гранична линија на eyelashe
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.


Карактеристики на производот

Навивам:
C
Должина:
8mm, 10mm, 12mm, 14mm, Mix
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Должина:
над 1,5 см
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Црна Terrier
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Големина:
8mm,10mm,12mm,14mm
Количина:
4Trays
Лажни Eyelash Занает:
Полу-Рачно Изработени
Бренд Име:
Вкус-девојка
Број На Модел На:
FEL-MKLS
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса

Поврзани производи