• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатна испорака на животните push & pull да го повлечете играчки,децата образовни дрвени играчки Да им помогне на бебето да учат да одат на играчки

Бесплатна испорака на животните push & pull да го повлечете играчки,децата образовни дрвени играчки Да им помогне на бебето да

 
DEN 2064.00

Стока
Во продавницата


Име : animal push & pull автомобил
Материјал : висок квалитет на дрво + ju дрво, заштита на животната средина боја
Пакување : спакувани во кутија боја
Пакување големина : 14 * 11 * 27.5 cm
Погоден за возраст : повеќе од 12 месеци
Тежина : 0.6 KG
Производ синопсис : ова е специјално дизајниран за децата во количка, на количката валани напред кога пеперутка ќе ротира, побрзо да се движи, се вртат, поголема пеперутка ќе погоди во средината на дрво, кликнете кликнување на звук, е добра помош бебе дете играчки. Овој подарок давање на најдобрите.
Купување информации : 1.Нашето верување е : срцето да се третираат секое парче од дрво, за бебето да овозможи најбезбедно и повеќето среќен играчки од целиот свет, да им даде на луѓето сите како дрвени играчки игра класичен дрво 2.Производи со висок квалитет на обработка на дрво, на работ рог внимателно chamfering мелење, мазна, еколошки вода-базирани боја, безбедно, не-токсични, се чувствуваат е исклучителна. Овие играчки може да се зголеми на бебето визуелно препознавање, рацете и нозете, координација, креативност, имагинација, способноста да се истражуваат светот. 3.Дрвени карактеристики, тешко е да се избегне може да има мали недостатоци, не се земе предвид. 4.Поради малата големина на некои производи, треба да биде придружена од страна на возрасните се игра, да се спречи децата ќе производ во устата. Плаќање : Постојат многу методи за плаќање на располагање на aliexpress.com како што се . Плаќањето ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и western union) Пратката 1. Производи ќе бидат испорачани во 1-7days (според количината на вашите нарачки) откако ќе се направи исплата. 2. Ве молиме бидете советувани меѓународни испорака hightly зависи од вашата локална царина и пост услуга. EMS : 5-14 работни дена. DHL/UPS/Федекс/ТНТ : 3-7 работни дена. Хонгконг Пост : 7-21 работни дена. 3. Ние ќе се одговорни за Кина царинската проблеми и купувачот треба да се одговорни за друга земја царинската проблем. Враќање/Поврат може да се вратат на производи за да ни во рок од 7 дена, ако сте незадоволни со нив. Ние нудиме целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот. Ве молиме бидете сигурни на објекти со оригинална состојба. Повратни информации 1. Ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни информации, а потоа ќе бидат нашите вредни клиенти и добивање на нашиот преференцијални политики. 2. Ако не се задоволи со стоката, ве молам, само нас контакт пред да остави негативни повратни информации, ние сме подготвени да ги реши проблемите и да живеат до вашето задоволство. Забелешка : Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како "подарок", со пониска вредност. Сепак, купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ви благодариме за вашиот гледање.


Карактеристики на производот

Карактеристики:
Diecast,Образовни,Мини,Модел
Предупредување:
За да се спречи децата од голтање мали делови од играчки
Возраст Опсег:
2-4 Години
Материјал:
Дрво
Брод/Поморски Брод:
Други
Скала:
1
Број На Модел На:
YH-C-1
Тип:
собранието

Поврзани производи