• Цената е намалена.
  • Свеж
Оригиналниот 7inch LCD екран 7300172C E231732 за таблет компјутер бесплатен превозот

Оригиналниот 7inch LCD екран 7300172C E231732 за таблет компјутер бесплатен превозот

 
DEN 1055.52
DEN 834.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
73002016172C E231732
Бренд Име:
htytech
Тип На Производ:
Таблета LCD

Поврзани производи