• Цената е намалена.
  • Свеж
18 Мрежи Мраз бикарбоната и Пластични Садови за Мраз Лето е Потребно сладолед Одлуки Креативно Готвење Алатки Правоаголник Мраз Кутија

18 Мрежи Мраз бикарбоната и Пластични Садови за Мраз Лето е Потребно сладолед Одлуки Креативно Готвење Алатки Правоаголник Мраз

 
DEN 479.52
DEN 436.00

Стока
Во продавницата


US$ 19.99 /set
US$ 9.99 /парче
САД$ 12.99 /парче
US$ 9.99 /парче
Нашата продавница на Мин Цел е 10! можете да се меша предмети !
ако не може да се купи повеќе од 10:
Цел > $10 ,Бесплатен Превозот
Цел
Ставка Опис
Материјал : Висок квалитет со Силиконска
Тежина : 0.2 kg
Боја : Како што е прикажано
Производот Ги Покажува
Нашите услуги
Ажурирање на нашите нови производи everyda
Над 5-годишна Професионална производ искуство
Конкурентна цена и висок квалитет
Ако имате посебни инструкции за вашата нарачка, како што се откажат превозот инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат!
Ве молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да го стави на ред. Ви благодариме!
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост воздух mail, Под 2 KG обично испратите Кина пост, повеќе од 2 KG со ЕМС/DHL или брод од страна на Кина пост воздух пошта, но поделена на вашиот парцела во две или повеќе парцели пакување . Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно или вашиот регион не е на располагање од страна на Кина пост.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети и нормално е подготвен да биде предаден во рок од 3-7 дена по вашата завршена и расчисти исплата.
* Ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме овозможи 5-20 дена да се постигне.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати плаќање од страна на T/T,Western union,Money gram.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Белешки
* Сите предмети се директно од фабриката, ќе добие попуст ако не за промет на големо количество.
* Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
САД$ 10.99 /set
САД$ 7.59 /парче
САД$ 10.99 /парче
САД$ 10.34 /парче
US$ 4.99 /парче
US$ 4.99 /парче
САД$ 8.99 /парче
US$ 9.99 /многу
парчиња / многу


Карактеристики на производот

Тип:
Сладолед Алатки
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Сладолед Алатки Тип:
Сладолед На Одлуки
Број На Модел На:
BG274
боја:
Како што е прикажано
Големина:
26*10.5*3.5cm
is_customized:
Yes

Поврзани производи