• Цената е намалена.
  • Свеж
Индустриски Lumiled Гроздобер Антички Стакло 1-Светло Ѕид Светилка Sconces Едноставност За Кафе Бар Сала, Клуб, Продавница, Ресторан, Балкон

Индустриски Lumiled Гроздобер Антички Стакло 1-Светло Ѕид Светилка Sconces Едноставност За Кафе Бар Сала, Клуб, Продавница, Ресторан,

 
DEN 1872.00

Стока
Во продавницата


Име : Lumiled ѕид светилка
Материјал : ковано железо + стакло
Извор на светлина : E27 X1(Не вклучувајќи сијалица)
Напон : 110 V или 220 V
Се користи за : ѕид светилка или таванот светлина
Се применуваат за : бојадисана јадење-соба со кујна проучување спална соба


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Сенка Ветер:
До & Долу
Техника:
Насликани
Карактеристики:
Американската Држава
Тело Материјал:
Железо
Употреба:
празник
Гаранција:
две години
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Број на извори на светлина:
1
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Осветлување Област:
5-10square метри
Стил:
Гроздобер
База Тип:
E27
Е dimmable:
No
Напон:
220V,110V
Материјал:
Стакло Камен
Боја На Каросеријата:
Јасно
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
HD-V001
Примена:
На бојадисана јадење-соба со кујна проучување други спална соба
Гарантен период:
две години

Поврзани производи