• Цената е намалена.
  • Свеж
дома декор чист природен Xinjiang бела jade резба На две змеј Pendant Ѓердан

дома декор чист природен Xinjiang бела jade резба На две змеј Pendant Ѓердан

 
DEN 959.52
DEN 816.00

Стока
Во продавницата


Продавница со занаети основа. Вклучува : метал занаети. Керамички занаети. Скапоцен камен занаети .. Опис на проектот : големина : 51x37x8 mm (1 инч = 2.54 см) пс : не се вклучуваат на штандот
тежина : околу 150g Ако купувачи купите повеќе објекти (вклучувајќи различни видови на производи). Јас дополнителни на купувачот, спојување и заеднички испорака на концесии. Испорача elucidation Јасно плаќање на кога купувачот на испорача стварта на Ние ќе во 3 работни денови. Овој објект е превозот од Кина пост експрес испорака на вашето барање. На експрес испорака трошоците се многу скапи. (17 ~ 25 работни денови за испорака. Dissimilarity нација, трошоци за достава на време dissimilarity). Ако ви треба побрзо превозот. Каде превозот опции. Или контактирајте ме. Јас продавница слики уникатен. Ве молиме погледнете за мојата продавница. По добивањето на предмети. Ве молиме направи повратни информации што е можно поскоро.


Карактеристики на производот

Регионален Функција:
Кина
Тема:
Животните

Поврзани производи