• Цената е намалена.
  • Свеж
[БЕЛА]iceL филм 850V 50UF не 300B цевка amp Треба--5pcs/многу

[БЕЛА]iceL филм 850V 50UF не 300B цевка amp Треба--5pcs/многу

 
DEN 4008.00
DEN 3247.00

Стока
Во продавницата


ice L филм 850 V 50 UF не 300 B цевка amp Треба
33mm дијаметар 56mm висина 50mm широк дијаметар


Карактеристики на производот

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
-75-80
capacitance:
850V 50UF не 300B
боја:
Бела
Номинална Напон:
850V 50UF не 300B
Пакет Тип:
преку дупка
Структура:
Тример Capacitor
Примена:
AC / Моторот
Број На Модел На:
850V 50UF не 300B
Тип:
Супер Capacitor
Бренд Име:
RONGLAN

Поврзани производи