• Цената е намалена.
  • Свеж
Нови Reyann 4pcs/многу Сина HAPP Стандард Аркадна Притисни Копчиња За Аркадна MAME JAMMA Игри & Аркадна Борба против Игри и Видео Игри DIY

Нови Reyann 4pcs/многу Сина HAPP Стандард Аркадна Притисни Копчиња За Аркадна MAME JAMMA Игри & Аркадна Борба против Игри и Видео

 
DEN 479.52

Стока
Во продавницата

Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
в) Обично ние само пишуваат вкупната вредност пониска од $20. *****Контакт со Нас на : ***** Ако имате било какви прашања,е-мејл мене секое време! *****Политика на враќање : ***** * * Во случај дека враќањето е барање, сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинално пакување, вклучувајќи и прирачници, гаранција форми, итн.
Accetp Мешани Бои за секој Purchage. Карактеристики на производот : *се Вклопува дрво или метал контролни панели. Ако не ја добиеме избор на боја во времето на ред, ќе ви биде испратена на стандардната боја како што е прикажано погоре и во главниот e Bay производ слика. Ако не примите објект по 40 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Овие копчиња одговара на стандард 28mm монтажа дупка, имаат конкавна клипот и вклучуваат одредување на прстени и microswitches.
На светот ќе се испраќаат користејќи Воздухопловната форма Кина Пост Воздух или Сингапур Пост со следење на број. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Само да ни Оставите порака да ни кажете каква боја сакате. Земја
Време на испорака Работни дена 5-10 11-15 16-20 21-25 26-45 >50 Календарски дена 5-12 13-19 20-28 29-35 36-50 >55 сад го Оценувате на пристигнување 9% 50% 35% 5% 1% Испраќање или враќање Канада, Австралија Стапка на пристигнување 4% 45% 43% 6% 2% Испраќање или рефундирање на Обединетото Кралство го Оценувате на пристигнување 7% 46% 44% 2% 1% Испраќање или рефундирање на Европа (се Исклучат велика БРИТАНИЈА) Стапка на пристигнување 2% 38% 45% 11% 4% Испраќање или рефундирање на Другите Стапка на пристигнување 3% 30% 48% 16% 3 Испраќање или враќање
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
*** Предмети ќе биде предаден во рок од 1 работен ден од денот на уплатата примена.Нови 4 парчиња/Многу Сина HAPP СТАНДАРД Аркадна Притисни Копчиња За Аркадна MAME JAMMA & Аркадна Борба против Игри Бесплатно & Брза Испорака Ти е листа е за 4 Парчиња HAPP Стандард Classis Конкавна Притисни Копче со Microswitch.
Ако ние не ја добиете вашата порака да се покаже бои што сакаа, ние ќе го испрати Сина Копчиња за оваа листа.
Копчето за податоци е како подолу :
Овие класичен Американски стил аркадна копчиња се идеални за аркада машина и JAMMA машина проекти.00 на превозот етикета и ако купите повеќе од 1 колекции ве молиме дозволете ни да знам колку вредност треба да пишуваме.Ви благодариме на соработката! *****Испорака : *****
*** Ние Брод на Светот. Стандардната боја за ова копче е Сина. Превозот и ракувањето со такси не се враќа. Боја избори се Црна, Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта. *Долго дизајн, слични на Happ стандардни копчиња *Поевтина алтернатива за Happ аркадна копчиња *Различни бои *Заврши со одредување прстен & microswitch
Производ Покажува :
Она што е во Пакет? 4 x HAPP Стандард Push Копчето 4 x Поправи Прстен 5 x Микро Прекинувач Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид :
а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
*** Предмети се испраќаат користејќи Воздухопловната, која се постигне повеќето земји во рок од 10 до 25 работни дена. Ве молиме Имајте во предвид : Како што ние сакаме да испраќање наредби брзо ќе мора да го извести нас во времето на цел за било која боја избори.
*** Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 25 работни дена.
Во САД Објектот испратени од Кина Пост ЕМС Меѓународни e-Пакет, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 7 до 20 работни дена за САД,Австралија и Обединетото Кралство .
*** Item цена, Превозот и ракувањето се не може да се преговара. Ние можеме да снабдување Црвена,Жолта,Сина,Зелена,Црно-Бели Бои.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.


Карактеристики на производот

Возраст:
>8 Години
Бренд Име:
Reyann
Број На Модел На:
Happ Push Button
Тип:
монета тласкач
боја:
Сина
is_customized:
Yes

Поврзани производи