• Цената е намалена.
  • Свеж
(500 компјутери/многу) 100K OHM Топ-прилагодете Јаглерод Состав EVND-6FE Плоштадот Тример Potentiometer.

(500 компјутери/многу) 100K OHM Топ-прилагодете Јаглерод Состав EVND-6FE Плоштадот Тример Potentiometer.

 
DEN 1824.00

Стока
Во продавницата


100 K ohm Топ-прилагодете Плоштадот Тример Potentiometers,
Количина : многу од 500 парчиња.
По повод одбележувањето код : 104 .
100% нови.
Ro HS Согласност
Datasheet : ве Молиме посетете Panasonic Website.
На сликата се 10 K ohm примерок
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.


Карактеристики на производот

Температурата На Работа:
.
Тип:
Средување На Potentiometer
Номинална моќност:
0.1 вати
Отпор Толеранција:
.
Технологија:
Јаглерод Состав
Max. Оперативен Напон:
.
Отпорот:
100k Ohm
Број На Модел На:
VR-T6FE/104-500
Состојба:
Нови

Поврзани производи