• Цената е намалена.
  • Свеж
Децата Балет Леотар Туту Танц Облечи деца Модна ревија Перформанси Костими Партија Фустани

Децата Балет Леотар Туту Танц Облечи деца Модна ревија Перформанси Костими Партија Фустани

 
DEN 2831.52
DEN 1444.00

Стока
Во продавницата


Децата Балет Леотар Туту Танц Облечи деца Модна ревија Перформанси Костими Партија Фустани
Опис на стоката :
1. Децата Балет танц носии
2. Големина : како по подолу големина на табелата на нашата фабрика.
3. Материјал : Lycra и полиестер
4. Различни бои се функционални, додека depdends на ткаенина е на располагање
5. Боја разлика може да се случи поради различни многу ткаенина.
6. Додатоци Headpieces вклучени.
7. Имаме дадено на мерење на табелата за да го следите, секоја облека orderred преку овој веб-сајт е врз основа на оваа шема.
8. Поради големината и намалување ќе се разликуваат помеѓу брендови, ве молиме да користите нашата големина на топ листите, како општ водич. Ако сте меѓу големини и треба помош со избирање на големина, ве молиме контактирајте со сервисот.


Карактеристики на производот

Големина:
XXSC, XSC, SC, IC, MC, LC
Танц Тип:
Балет
Број На Модел На:
CC2771
Материјал:
Lycra,Полиестер
Бренд Име:
MiDee
Пол:
Девојки
is_customized:
Yes
Користи:
Балет Танц Облечи
Tulle Балет Здолниште:
Балет Костими За Девојки
деца Модна ревија Фустани:
Моден Леотар
боја:
multicolor
Материјал:
Полиестер Lycra
Пол:
Девојки

Поврзани производи