• Цената е намалена.
  • Свеж
Нова Американска ТВ Серија Игра на Престоли Инспириран 1pcs/многу Филмски Престоли Ѓердан Видео Џеб Види мажите Часовници steampunk pendant

Нова Американска ТВ Серија Игра на Престоли Инспириран 1pcs/многу Филмски Престоли Ѓердан Видео Џеб Види мажите Часовници steampunk

 
DEN 580.80
DEN 476.00

Стока
Во продавницата


Американската ТВ Серија Игра на Престоли Инспириран 12pcs Филм Престоли Ѓердан Видео Џеб Види Ѓердан Види Ѓердан Подарок Види
големина е 3 cm
ѓердан е 78 см
метал : месинг
Меѓуѕвезден облак серија на персоналните ѓердан, сите рачно изработени, не треба да се грижите за да имате ист стил ѓердан, ве молиме да ги негува рачно изработени производи, ќе имаат производи ви се допаѓа,ќе добиете поубав од слика на производот


Карактеристики на производот

Метална боја:
Сребро Позлатен, Антички Бронза Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури,Титаниум
Бренд Име:
QiYuFang
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
w
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Круг
Бакар:
Античкиот
Стил:
Гроздобер Стил
Pendant:
филм pendant
За:
Дама,женска,мажи
накит:
види џеб
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Поврзани производи