• Цената е намалена.
  • Свеж
5 pc Страна се Насликани Маслото Умерена Браун Callas-Модерна Флорални Платно Ѕид Уметност-Цвет Платно Ѕид Слики за дневни Соби

5 pc Страна се Насликани Маслото Умерена Браун Callas-Модерна Флорални Платно Ѕид Уметност-Цвет Платно Ѕид Слики за дневни Соби

 
DEN 1919.52
DEN 1728.00

Стока
Во продавницата


Рачно Насликани Маслото Умерена Браун Callas-Модерна Маслото На Платно Уметност Ѕид Оркестарот-Цветни Маслото Ѕид Уметност
Умерена Браун Callas со одличен уметник, Флорални модерна платно ѕид уметност во собата е несомнено еден од најимпресивните масла во светот. Цвет слики плени со суптилноста, оригинална форма и убава, нежна боја. Модерната ѕид уметност од категоријата на "цвет слики" се одлична идеја за подарок за нов стан : цветни ѕид уметност најубаво светло до ѕидовите на модерна дневната соба или трпезаријата.
Големина : 70"W × 32"H(175.00 cm×80.00 cm) Детална : 20x12x2pcs,10x30x2pcs,10x24x1pc
Опис Тагови : Лилјани & Callas Наслов : Умерена Браун Callas Оригинален Изведувач : Други Уметник Предмет : 5 - парче Флорални Платно Ѕид Уметност Медиум : 100% Рака-насликани Платно Уметност Маслото Информации 5 парче модерна платно уметност поставите цвет слика за продажба, Тоа е 100% рака-насликани маслото ѕид оркестарот на платно. Умерена Браун Callas, Тоа е совршено пресоздава brushstroke од brushstroke од страна на нашиот талентиран уметник. Ние не само што ги репродуцира секој детал на оригиналната слика,туку да го фати својата душа. Цветни платно уметност множества се одлична идеја за некоја оригинална декорација на вашиот дом. Инспирација за нас е убавината на природата! Нашиот уникатен цвеќиња платно ѕид уметност ќе оживеат секоја соба и да донесе свежина на тоа. Масла од оваа категорија се исто така одлична идеја за подарок за вашите роднини и пријатели. Вистински Фотографии по врамени уметноста од нашите купувачи showes : Мало Цел 1-12 парчиња е Малопродажната цена.Превозот со e Packet или Пост Воздух Mail.Неговата потреба 8-25 дена пристигне во вашето место. (Секогаш имаат добра брзина за да Обединетите Изјави, Канада,Главните Земји во европа и Азија.) Политика на враќање ќе даде целосна наплата само доколку ставката што сте ја примиле е различна од опис. Враќање на средствата ќе бидат дадени по предметот назад до нашата продавница. Тоа мора да се врати во рок од 3 дена од денот на приемот и во иста состојба тоа беше испратен во. Ќе треба да контактирате со нас пред превозот секој предмети назад. Ние ќе не вратат трошоците за превозот и не надомест за превозот назад до нас. Повратни информации ве Молиме да ни даде повратна информација навремено по сте го добиле на дресови.Вашата позитивни повратни информации и коментари ќе ни даде повеќе силна моќ во развојот на бизнис-да ви послужи дури и подобро! Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи подобро,се Надеваме да се вашиот најдобар снабдувач & пријател,ти Благодарам!


Карактеристики на производот

Големина (Инчен):
70x32
боја:
Формулиран
Бренд Име:
amoy уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Умерена Браун Callas
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликање Големина:
70*32

Поврзани производи