• Цената е намалена.
  • Свеж
110V 300w моќност Мултифункционален Алатки,renovator,моќ алатка,дом алатки машини за tools/електрични видов моќ пили

110V 300w моќност Мултифункционален Алатки,renovator,моќ алатка,дом алатки машини за tools/електрични видов моќ пили

 
DEN 3312.96
DEN 2783.00

Стока
Во продавницата

За НАС територии, ве молиме оставете коментар кога ќе ставање на ред. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
Бренд : TCH
Модел : постојана моќ за контрола на брзината
Номинална влезна моќност : 300 (W)
Виде ножот дијаметар : 30мм (mm)
Максимална сечење длабочина : 5cm (mm)
Не-оптоварување на ветер : 11000-21000 (r / мин)
Моќност Тип : НАИЗМЕНИЧНА струја
Напојување напонот : 100 V/110 V/120 V
Поле на примена : сечење дрвја, пластика, алуминиум
Тежина : 2 (Kg)
Обичај обработка :
Спецификации : Trimmers
Користете искуство : 1. Но вие не треба да се потврди вашиот треба внимателно!
Atten : ние не може да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е испраќаат. побрзаа прави отпад не е постигнат, да се оди со протокот . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. сите на рудникот стока само наплати само мал дел од превозот цена,и поголемиот дел од земјата е бесплатен превозот
3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Подготовка на Време : ние треба 5-10 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
110V9511
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Поврзани производи