• Цената е намалена.
  • Свеж
Евтини И Топла Продажба ОЛ Дама Мода се Облекуваат рачен часовник Секојдневен Кожа за на Рака Види Римски Броеви Главата Жени Мажи Кварц Види Подарок

Евтини И Топла Продажба ОЛ Дама Мода се Облекуваат рачен часовник Секојдневен Кожа за на Рака Види Римски Броеви Главата Жени

 
DEN 244.80

Стока
Во продавницата

Опис на производот
Топла продажба мажи/жени промотивните womage кожа часовници Со Римски броеви време главата Со висок квалитет СТП кожа бенд Легури на метал случај и задниот поклопец Вкупно 5colors избор Нето тежина околу 32g Случај кол.3.9 см, дебелина 0.9 cm Вкупна должина 24cm, бендот ширина 1.8 cm Батеријата вклучувајќи Модел бр. СПИ-WHSQWG9595-1 Opp вреќа полна
Плаќање Полна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Превозот И Предавање&Осигурување
1 За слободни брза испорака, ние ви препорачуваме да земе голем нарачка! Мали цел ќе чини повеќе товарни по еден производ!
2, Ние најчесто ги користат Кина Пост Воздух Mail и DHL, во меѓувреме, ние исто така брод на стоките од UPS-от, FEDEX и ЕМС,
1) Кина Пост Воздух Mail превозот нормално се земе 10 до 20 денови за испорака на САД, велика БРИТАНИЈА, АУ и други земји, во некои земји, ќе се преземат некои повеќе време за превозот.
2)Точка ќе биде shiped преку DHL, или ЕМС ( 3 до 5 работни дена нормално) ако телесната тежина е повеќе од 2 КГ.
3)Точка ќе биде предаден во рок од 24~48 часа откако ќе приемот на вашата исплата(освен во сабота или јавни одмор ).
4)некои земји ќе имаат строги обичај се изјасни, купувачот мора да знаете за ова пред превозот и ни укажуваат на тоа вредноста на сопствени приемот ние треба да се напише,
5) ако имате било какви инструкции ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе бидеме среќни да го следат.
6)Тоа е купувачот е одговорен ако постои било обичај даночната обврска барање.
7)ве Молиме распрашува со нас во детали ако вашата земја не е во области што се наведени, ние ќе ви даде најдобар превозот метод и цена.
8) Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен додека превозот!
Сервис И Наплата
1, Секоја стока треба да бидат проверени пред испорака, ние придаваат важност на било прашање на нашите клиенти!
2, Износ би можел да се промени за вас ако вие не сакате износот кој го постави во web, секако, цената треба да се менува исто така.
3, Кажете ни го вашето барање како што се бои, количина, вид, и така натаму, ни остави порака или пратете ни е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа,
4, Доколку постои каква било defetive производи, купувачот ќе добие враќање на парите или замена од нашата компанија, неисправни објектот треба да се врати, вашиот било issure ќе се реши по поврзеш со нас, така ве молиме контактирајте не за било какви прашања
5, ние се грижиме за секој клиент и ќе се грижи за сите orderies. Ако постои било неисправни производи или кое и да било прашање за купување, ве молиме да ни даде шанса да се реши issure пред да замине никакви негативни и Неутрални повратни информации, на вашето прашање ќе биде resoved по комуникација со нас.
6, ние исто така може да им помогне на нашите клиенти да најдете примероци вашата потреба,
Очекуваме за градење на долгорочни деловни односи со вашата компанија!


Карактеристики на производот

боја:
Бела
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Dial Дијаметар:
39mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
СПИ-WHSQWG9595-1
Бендот Должина:
24cm
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бренд Име:
WoMaGe
Случај Дебелина:
8мм
Бендот Ширина:
18mm
Случај Обликот:
Круг
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
5 бои
мода се облекуваат:
за жени/мажи
Батеријата вклучувајќи:
opp вреќа полна
Движење:
прецизни кварц движење
бендот материјал :
стп кожа за на рака
Висок квалитет:
топла продажба
Случаи Материјал:
легура случај
моден дизајн:
Римски броеви време главата
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници

Поврзани производи