• Цената е намалена.
  • Свеж
Слободен брод 250pcs 4*300мм Бело, Само за заклучување Пластика, Најлон Кабел Врски,Жица Zip Вратоврска,Безбедност, Nylon66,Оган-отпорен на

Слободен брод 250pcs 4*300мм Бело, Само за заклучување Пластика, Најлон Кабел Врски,Жица Zip Вратоврска,Безбедност, Nylon66,Оган-отпорен

 
DEN 519.36
DEN 493.00

Стока
Во продавницата


Име : Најлон Кабел Вратоврска
Количина : 250 компјутери многу
Боја : Бела
Големина : 4 x 300 mm
Забелешка : Боја и големина може да биде приспособен
Pls Забелешка : оваа најлон кабел вратоврска е бела боја , ние исто така имаат црна боја . кога ќе го поставите цел , ако тоа ви се потребни овие бои можете да ги оставите порака , ние ќе ја испрати на боја според вашето барање . 250 компјутери во секоја торба
Карактеристики :
1. Тоа е направен од најдобрите богородица Најлон 66 .
2. Свиткана совет , прстот совет , ниска провира сила , нема shap рабови се обезбеди непречено zip во , најлесен предавање и инсталација . Употреба : Широко се користат во домаќинството , градежната индустрија , електронски индустриски , кабел и жица собранието , пакување и испорака , активности на отворено .
Производ слики :
На други бои :


Карактеристики на производот

is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Тип:
Авто-Заклучување

Поврзани производи