• Цената е намалена.
  • Свеж
100 компјутери/лот 2 Мрежа Нето chiffon Цвеќиња Трендафил Цвеќе

100 компјутери/лот 2 Мрежа Нето chiffon Цвеќиња Трендафил Цвеќе

 
DEN 1190.40
DEN 952.00

Стока
Во продавницата


100% Нови
Материјал : полиестер
Бои : 10 Бои како сликата .
Големина : flowe : околу 2" ( околу 5cm )
Пакетот вклучува : 100 парчиња цвеќе. (може да се избере бои , ако не , ќе испрати микс )
Answer : ___________________________ Note : Бои се појавуваат на мониторот може да се разликува малку од вистинските бои поради различни прилагодувања на екранот . Сите бои се предмет на реалните предмети .
НАПОМЕНА :
Некои објекти може да имаат мали несовршености во зависност од бои не може да биде 100% натпревар до тоа што го гледате тука, поради варијации како што се компјутерски екран. Ние го имаме најблиску можно натпревар во фотографии. За било какви прашања обратете се!
Превозот и Ракувањето со
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испорачани во 3-5 дена по уплата.
EMS : 6-12 дена пристигна .
UPS-от, DHL, TNT,FEDEX : 3-5 дена пристигна .
Кина Пост или Хонгконг пост : 30 дена или повеќе за време на сезона.
Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или стандард Воздух-mail.
Бесплатен Превозот :
Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост или Хонгконг Пост , или ЕМС .
Тоа ќе потрае 7-20 дена. За Египет, Јужна Америка и Италија, тоа можеби се земе 7-30 дена, дури и подолго, како на локалните Обичаи и Пост е време.
На Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат.
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Причина за тоа е дека транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенските Услуги.
Купувачот Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
Плаќање :
Прифаќаме само Зачувам тука
Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а)Увоз dutiesm даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Ви благодариме!
Враќање земјите :
Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуги на клиентите. Ве молиме не остави никакви негативни повратните информации директно. Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви испитувања.
Замена е прифатена ако објектот е неисправен или не е како descriped. Ве молиме ни e-mail во рок од 24 часа по приемот на објектот. Купувачи се одговорни за враќање трошоците за превозот. Предмети треба да се достават во оригинална амбалажа.
Наплата е прифатена само ако објектот за замена е надвор од акциите.
Пакување :
1. На тежина и големина се само за вашиот референца .
2. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги пакувам многу добро да се избегне оштетување .
Нешто не е во ред со објектот што сте го добиле, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние?ќе се обидеме потрудиме да се направи вашата шопинг искуство со нас добра. оставајќи вашиот позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети ако предмети сте примиле е задоволувачки.
Многу ви благодариме за вашето купување!


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
ETALLEG
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер

Поврзани производи