• Цената е намалена.
  • Свеж
518-Пролет се Зголеми БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ,дома маса крпа,pastoralism,Памук,Чипка Ткаенина табела покрие пад на превозот

518-Пролет се Зголеми БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ,дома маса крпа,pastoralism,Памук,Чипка Ткаенина табела покрие пад на превозот

 
DEN 120.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Спецификација:
round 30cm, round 25cm, round 180cm, 80cm 130cm, 57cm 57cm, 150cm 220cm, 40cm 175cm, 57cm 117cm, 83cm 83cm
Бренд Име:
ПРОЛЕТ РОУЗ
Употреба:
Свадба,Хотел,Банкет,Партија,Дома
Материјал:
Полиестер / Памук
Обликот:
Круг
Шема:
Извезена
Големина:
30cm
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Жакард
Број На Модел На:
518
Спецификација:
30cm

Поврзани производи