• Цената е намалена.
  • Свеж
60cm прекрасна среќен kitty кадифен играчки среќа мачка кукла фрли перница подарок w6032

60cm прекрасна среќен kitty кадифен играчки среќа мачка кукла фрли перница подарок w6032

 
DEN 3504.00
DEN 1822.00

Стока
Во продавницата


објектот е околу 60 cm кадифен играчки , едно парче
ве молиме да ни остават која боја ви се допаѓа кога ќе го поставите цел , или ние ќе брод случаен боја надвор .
имаме 2 бои избори : жолта или бела боја
1 cm =0.3937 инчен
имаме четири големини : 28cm 40cm, 45см, и 60см
должината не вклучува опашка должина .
ако ви се допаѓа други големини, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате ги со себе од продавница .
ние брод објекти на светот.
ако имате било какви прашања или сомнежи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа и ние мора да се потрудиме да им понуди најдобра услуга на сите купувачи .
27415332762 38994934845 22810572571


Карактеристики на производот

Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Тип На Објект:
Животни
Пополнување:
PP Памук
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Животни:
Мачки
Димензии:
60см
Големина:
50cm-1m
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пол:
Унисекс
боја:
Светло Жолта
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
t55
Форма:
Животните
Тема:
Играчка

Поврзани производи