• Цената е намалена.
  • Свеж
10pcs/многу Rcexl МЕНЕ-8 1/4-32 Искра Plug Палење Приклучок за РК Бензински Мотор се Користи

10pcs/многу Rcexl МЕНЕ-8 1/4-32 Искра Plug Палење Приклучок за РК Бензински Мотор се Користи

 
DEN 4674.72

Стока
Во продавницата

10pcs/многу Rcexl МЕНЕ-8 1/4-32 Искра Plug Палење Приклучок за РК Бензински Мотор Користите Карактеристики : - JBA 15 G стандард искра приклучок, може да се користи како Nitro да бензин менувате - Тежина : 3g/еез Пакетот вклучува : - 10pcs x Искра Plug Палење Приклучок


Карактеристики на производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
SHUAICHI
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици

Поврзани производи