• Цената е намалена.
  • Свеж
за Nikon 95 оригиналниот објектив s6000 S6150 S6100 леќи на камерата леќи на камерата делови

за Nikon 95 оригиналниот објектив s6000 S6150 S6100 леќи на камерата леќи на камерата делови

 
DEN 556.32
DEN 501.00

Стока
Во продавницата


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!


Карактеристики на производот

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Број На Модел На:
s6000 S6150 S6100
Компатибилен Бренд:
за nikon

Поврзани производи