• Цената е намалена.
  • Свеж
Daisy Синџир 5 Начин на Анти-hum Гитара Ефект Педалата за Напојување Повеќе Extender Кабел Splitter 5 Начин за 9V DC Адаптер Приклучок

Daisy Синџир 5 Начин на Анти-hum Гитара Ефект Педалата за Напојување Повеќе Extender Кабел Splitter 5 Начин за 9V DC Адаптер

 
DEN 792.00

Стока
Во продавницата


Daisy Синџир 5 Начин на Анти-hum Гитара Ефект Педалата за Напојување Повеќе Extender Кабел Splitter 5 Начин


Карактеристики на производот

Тип:
Ефекти
Број На Модел На:
5W
Бренд Име:
landtone
is_customized:
Yes

Поврзани производи