• Цената е намалена.
  • Свеж
(3pcs/pack) 10 Gigabit CAT6A SFTP Мрежа Patch Кабел Заштитените LSOH/LSZH (0.5 M/1M/2М/3М/5M, 3 Бои За Задолжително)

(3pcs/pack) 10 Gigabit CAT6A SFTP Мрежа Patch Кабел Заштитените LSOH/LSZH (0.5 M/1M/2М/3М/5M, 3 Бои За Задолжително)

 
DEN 336.00

Стока
Во продавницата


3 компјутери/пакет
- Различни кабел должина за факултативна : 0.5 M, 1 M, 2 M, 3 M, 5 M
- 3 бои за факултативна : Сина, Црвена, Бела
- Или можете да оставите известување да се покаже кој мешани бои сакате!


Карактеристики на производот

Должина на кабел:
50cm, 1m, 2m, 3m, 5m
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
LW-CA6A-XXX/3
Бренд Име:
ШУН ШЕН
Тип:
Кабел Адаптер
Должина на кабел:
0.5 M/1M/2М/3М/5M
Боја На Кабел:
Сино / Red / Бела
Тип:
Ethernet Кабли
Пакет:
3pcs по пакет

Поврзани производи