• Цената е намалена.
  • Свеж
за 40cm среќен kitty кадифен играчки мачка кукла подарок w6034

за 40cm среќен kitty кадифен играчки мачка кукла подарок w6034

 
DEN 1584.00
DEN 840.00

Стока
Во продавницата


објектот е околу 40 см кадифен играчки , едно парче
ве молиме да ни остават која боја ви се допаѓа кога ќе го поставите цел , или ние ќе брод случаен боја надвор .
имаме 2 бои избори : жолта или бела боја
1 cm =0.3937 инчен
имаме четири големини : 28cm 40cm, 50cm, и 60см
должината не вклучува опашка должина .
ако ви се допаѓа други големини, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате ги со себе од продавница .
ние брод објекти на светот.
ако имате било какви прашања или сомнежи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа и ние мора да се потрудиме да им понуди најдобра услуга на сите купувачи .
27415332762 38994934845 22810572571


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Памук
Животни:
Мачки
Број На Модел На:
t55
Форма:
Животните
Тема:
Играчка

Поврзани производи